Menu

Vaše hodnocení

 

 

Kristina Cizkova napsal(a) recenzi

26. duben

Lepší školku pro dceru jsme si nemohli přát! Skvělé paní učitelky, které se dětem maximálně věnují, každý den jiný program, velké množství výletů a zážitků. Ačkoliv je v názvu Sportíci a sport je zde na denním pořádku, dcera miluje tvoření, divadlo, hudbu a i toho všeho se jí ve školce dostatečně dostává. Prostě zvládají pokrýt všechno. Z jídla je nadšená, zejména na začátku po přestupu ze šílené státní školky byla jak u vytržení. Teď už si jen užívá výhod a pohody, která v této skvělé školce panuje. Na procházce poznává stromy, třídí odpad, vypráví nám, proč se točí země a proč věci padají, jenom koukáme. Naprostá spokojenost! Moc tetám děkujeme a obrovsky chválíme! Jen tak dál! 

 

 

Markéta Řeháková napsal(a) recenzi

21. březen

Ze školky jsme nadšení. Splňuje zcela naše očekávání, ba i víc! Paní učitelky jsou zkušené profesionálky. Díky za ně! Pokud přemýšlíte, jestli si připlatit za tuto soukromou školku, stačí si projít stránky Sportíků. Určitě i ve státních školkách pracují vstřícné paní učitelky, co s dětmi rády pracují, ale jistě nemohou s dětmi o větším kolektivu dělat to, co tady. Takže dítě se opravdu rozvíjí po všech stránkách a ještě v malém kolektivu emočně nestrádá. Paní učitelky mají vždy připravenou náruč. Což náš syn využívá. Synek má ze školky též nenásilně zafixované základní návyky - mytí rukou před a po jídle, čištění zubů, strojení, úklid nejen hraček, děkovná slůvka atd. Opravdu nemusíme doma nijak často připomínat, dělá automaticky. Takže za nás dobrá volba!

 

 

Marek Netolický napsal(a) recenzi

14. leden

Školka nabízí spoustu sportovních a vzdělávacích aktivit i nadstardatních o víkendu, děti se ani chvilku nenudí a přijdou domů vybité a spokojené:-) Super domluva s chůvami, když něco potřebujete, vždy se domluvíte. Doporučujeme:-)

 

 

Petra Fleková napsal(a) recenzi

8. září

Myslím, že holky vědí, že jdou správnou cestou.Ať tam naše dcerka chodila jen par tydnu, myslím, ze to bylo moc fajn. Pokaždé usnula ještě než jsem stihla nastartovat auto.

Díky a přeji hodně štěstí do budoucna:-)

 

 

Anet Ka napsal(a) recenzi

28. duben

Této školce velice fandím! Je to skvělý nápad a celý koncept školky je skvěle vymyšlený. Líbí se mi krásný a do detailu promyšlený interiér a také individuální přístup k dětem. Lektoři jsou moc sympatičtí lidé a je vidět, že svoji práci dělají s láskou.... a to je v dnešní době k nezaplacení! 

Přeji vám mnoho úspěchů ... Anet

 

 

Bája Chládek napsal(a) recenzi

25. duben

Naprosto skvělý koncept školky! Syn je nadšený a my s ním.  Pestrý program pro děti, malý kolektiv, prima chůvičky a zdravé jídlo... Můžeme jen doporučit!

 

 

Hana Havelková napsal(a) recenzi

23. únor

Krásné prostředí, úžasné lektorky/paní učitelky. Dcera navštěvuje 2 odpolední kroužky (baletní průprava a multíci) a je nadšená. Kroužky jsou v menším počtu dětí, což vytváří "rodinnou" atmosféru a umožňuje individuální přístup ke každému dítěti. Nejlepší školička, všem doporučuji, 100% spokojenost se vším!

 

 

Irena Plašilová napsal(a) recenzi

7. únor

Tahle skolicka je naprosto dokonala a musim rict, ze takhle uzasny pristup k detem jsem snad jeste nikde nevidela. Mala je ze skolky nadsena a ja take, protoze vim, ze mam dite v tech nejlepsich rukou, kdyz s ni nemohu byt. Vrele vsem doporucuji!

 

 

Václav Červenka napsal(a) recenzi

23. leden

Krásné prostředí, zajímavé a neokoukané aktivity, sympatické lektorky. Svým nápadem a přístupem v HK unikátní a je vidět, že se nespokojí se standardem. Celá naše rodina se těší na další vývoj a spolupráci. Děkujeme Sportíci

 

 

Radka Melichová napsal(a) recenzi

20. leden

Kouzelná školka,domaci prostředí,lektorky jsou velice milé a příjemné,svoji práci odvádí s péčí, láskou a srdcem . Po negativních zkušenostech s MŠ v HK jsme po dlouhé době našli školku pro syna,kde je nadmíru spokojený a šťastný a my jako rodiče také. Děkujeme SPORTÍCI !!! Jste nejlepší školka v okolí. Mohu všem rodičům od srdce doporučit.

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality výchovy a péče. Dopřejte Vašim dětem nadstandardní předškolní výchovu se zaměřením na sport v dvojjazyčném prostředí.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme neprodleně kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely