Menu

Vaše hodnocení

 

Irena doporučuje Sportíci®

2023

Do školky nám chodí už obě naše děti a to vždy s úsměvem, což je pro nás nejdůležitější! 

Bohatý aktivní program a skvělé tety - to jsou Sportíci! Doporučujeme

 


Adéla doporučuje Sportíci®

2023

Školku za nás určitě můžeme doporučit. Hezky přístup k dětem i rodičům. Individuální přístup. Skvěle vedení školky i paní učitelky. Jedinečný program pro děti. Na začátku docházky jsme tento přístup skutečně ocenili, kdy skolka byla velkou podporou dítěti i rodičům.

 

 

Valérie doporučuje Sportíci®

2023

Naprosto výjimečná školka, z jejíž přístupu k dětem jsem nadšená nejen já, ale i můj syn. Aktivity a program, který se dětem během dne nabízí je rozmanitý a nápaditý. S radostí sleduji, jak se syn učí novým věcem a nadále se rozvíjí. Musím vyzdvihnout i jídelníček, který je zdravý a pestrý, navíc nebyl žádný problém přizpůsobení stravy vůči potravinové intoleranci. 

Školka předčila moje očekávání a moc děkuji chůvičkám a celému týmu Sportíků za úsměv, se kterým mi syn mává každé ráno. Jsem si jistá, že je v těch nejlepších rukách.

 

 

Alexandra doporučuje Sportíci®

2023

Školku velice doporučujeme,překonala naše očekávání,vládne tam pohodová atmosféra,děti mají spoustu nových podnětů,zdokonalují se s pomocí chůviček v tom,co už umí a učí se nové věci. Příjemné čisté prostředí,zdravé jídlo,dostatek pohybu,přirozená výuka angličtiny,individuální přístup,milé chůvičky,…

 

 

Hana doporučuje Sportíci®

2022

S touto školkou máme velmi dobré zkušenosti, za poměrně krátkou dobu vidíme u dcery velké pokroky. Příjemný a ochotný přístup všech zaměstnanců školky a kvalita jídla a péče poskytované dětem. Můžu všem s klidem doporučit.

 

 

Pavol napsal(a) recenzi

2021

My sme velmi spokojni, aj nasej dcere sa velmi paci. Oblubila si pani ucitelky, aj deticky v skolke. Pani ucitelky su mile, vynaliezave a vieme ze o nase dieta je velmi dobre postarane. Skolka je plna aktivit a zabavy a deti sa rozhodne nenudia. Dcera ma najradsej plavanie a skalanie na trampolinach (co za nasich cias vobec nebolo :D ). Vrelo odporucame.  

 

 

Anna napsal(a) recenzi

2020

Pro našeho syna jsme vybrali tu nejlepší školku :) Je to jeho druhý domov, kde se cítí v bezpečí, v kruhu blízkých kamarádů a úžasných tetiček, které berou dětičky, jako kdyby byly jejich vlastní. Program je každý den jiný - plávání, hokej, flyzone, playwisely angličtina, crossfit, zkrátka dětičky se nenudí, jsou to přece sportíci :) Tím, že je syn ze školky nadšený, my jsme také, je to naše druhá rodina :) To bych přála každému dalšímu malému človíčkovi..

  

 

Markéta napsal(a) recenzi

2020

Se školkou jsme velmi spokojeni. Je to sportovní školka, která sice nemá vlastní venkovní zázemí, ale sportovních aktivit je tolik, že plně pokryje denní pohyb a syn chodí domů zdravě utahán. V blízkosti školky je i několik kvalitních hřišť, kam dochází. S rozvojem hrubé motoriky vidíme i rozvoj jemné motoriky, což dokazují i výtvory, které syn nosí neustále domů. Jako standard bereme "pravidla slušného a vhodného chování", které ve školce po dětech nenásilně vyžadují. Ve školce využíváme i možnost druhého jazyka - angličtiny. S jazykem tam pomáhá rodilí mluvčí. Jsme opravdu velmi spokojeni a školku doporučuji.

 

 

Jana napsal(a) recenzi

2019

Úžasná školka, děti mají maximální vyžití, spoustu aktivit každý den - plavání, hokej, solná jeskyně, trampoliny, angličtina s rodilym mluvčím. Chuvy se dětem maximálně věnuji.

  

 

Martina napsal(a) recenzi

2019

Ze školky jsme nadšeni, naše dcera chodí do školky i ze školky naprosto šťastná. Každý den jiná aktivita, která je vedena tomu určeným lektorem, do toho děti vyrábí, vzdělávávají se, jsme fakt maximálně spokojeni. Po zkušenostech s jinými školkami v Hradci a Praze jsme našli pro naše dítě tu nejideálnější. Chůvy jsou skvělé, pořád vás informují, vidíte, co děti dělají. Školkovné za tolik aktivit je uplně super, v Praze bychom platili za takovou školku 20 tis. Doporučujeme všemi deseti

  

 

Anita napsal(a) recenzi

2019

Velká spokojenost a nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli pro našeho syna udělat. Jednoznačně nejlepší přístup chůviček k dětem, velmi osobní, neustále vás jako rodiče informují a komunikují. Syn je nadšený a večer už se nemůže dočkat, až bude ráno a půjde do školky. Za nás můžeme hodnotit nejvíc PlayWisely, doma pozorujeme velké pokroky, syn začíná mluvit anglicky a dokonce i počítat v angličtině. Jsme moc spokojeni, jak s programem, ten je podle mě nejlepší široko daleko, tak s přístupem a prostory školky, blízko parku a všech vybaveností. Super ❤️ Moc děkujeme ❤️

 

 

Renata napsal(a) recenzi

2019

Jedinečná školka, s individuálním přístupem moc milých učitelek. Skvělá péče o děti, nejrůznější aktivity, takže už nemusíme vymýšlet odpoledne jak co nejvíce syna zaměstnat, aby se dostatečně vyžil. I využívání americké metody playwisely má úžasné výsledky. Co také musím, jako matka, ocenit je vynikající prostředí školky a výborná dostupnost. Myslím, že lepší školku jsme nemohli pro našeho syna vybrat. Už bych neměnila. Syn je nadšený a my s ním. Sportíci děkujeme!

 

 

Kristina napsal(a) recenzi

2018

Lepší školku pro dceru jsme si nemohli přát! Skvělé paní učitelky, které se dětem maximálně věnují, každý den jiný program, velké množství výletů a zážitků. Ačkoliv je v názvu Sportíci a sport je zde na denním pořádku, dcera miluje tvoření, divadlo, hudbu a i toho všeho se jí ve školce dostatečně dostává. Prostě zvládají pokrýt všechno. Z jídla je nadšená, zejména na začátku po přestupu ze šílené státní školky byla jak u vytržení. Teď už si jen užívá výhod a pohody, která v této skvělé školce panuje. Na procházce poznává stromy, třídí odpad, vypráví nám, proč se točí země a proč věci padají, jenom koukáme. Naprostá spokojenost! Moc tetám děkujeme a obrovsky chválíme! Jen tak dál! 

 

 

Markéta napsal(a) recenzi

2018

Ze školky jsme nadšení. Splňuje zcela naše očekávání, ba i víc! Paní učitelky jsou zkušené profesionálky. Díky za ně! Pokud přemýšlíte, jestli si připlatit za tuto soukromou školku, stačí si projít stránky Sportíků. Určitě i ve státních školkách pracují vstřícné paní učitelky, co s dětmi rády pracují, ale jistě nemohou s dětmi o větším kolektivu dělat to, co tady. Takže dítě se opravdu rozvíjí po všech stránkách a ještě v malém kolektivu emočně nestrádá. Paní učitelky mají vždy připravenou náruč. Což náš syn využívá. Synek má ze školky též nenásilně zafixované základní návyky - mytí rukou před a po jídle, čištění zubů, strojení, úklid nejen hraček, děkovná slůvka atd. Opravdu nemusíme doma nijak často připomínat, dělá automaticky. Takže za nás dobrá volba!

 

 

Marek napsal(a) recenzi

2018

Školka nabízí spoustu sportovních a vzdělávacích aktivit i nadstardatních o víkendu, děti se ani chvilku nenudí a přijdou domů vybité a spokojené:-) Super domluva s chůvami, když něco potřebujete, vždy se domluvíte. Doporučujeme:-)

 

 

Petra napsal(a) recenzi

2017

Myslím, že holky vědí, že jdou správnou cestou.Ať tam naše dcerka chodila jen par tydnu, myslím, ze to bylo moc fajn. Pokaždé usnula ještě než jsem stihla nastartovat auto.

Díky a přeji hodně štěstí do budoucna:-)

 

 

Anet Ka napsal(a) recenzi

2017

Této školce velice fandím! Je to skvělý nápad a celý koncept školky je skvěle vymyšlený. Líbí se mi krásný a do detailu promyšlený interiér a také individuální přístup k dětem. Lektoři jsou moc sympatičtí lidé a je vidět, že svoji práci dělají s láskou.... a to je v dnešní době k nezaplacení! 

Přeji vám mnoho úspěchů ... Anet

 

 

Bája napsal(a) recenzi

2017

Naprosto geniální koncept zařízení pro děti ❤️ Syn je nadšený a my s ním.  Pestrý program pro děti, malý kolektiv, prima chůvičky a zdravé jídlo... Můžeme jen doporučit!

 

 

Hana napsal(a) recenzi

2017

Krásné prostředí, úžasné lektorky/paní učitelky. Dcera navštěvuje 2 odpolední kroužky (baletní průprava a multíci) a je nadšená. Kroužky jsou v menším počtu dětí, což vytváří "rodinnou" atmosféru a umožňuje individuální přístup ke každému dítěti. Nejlepší školička, všem doporučuji, 100% spokojenost se vším!

 

 

Irena napsal(a) recenzi

2017

Tahle skolicka je naprosto dokonala a musim rict, ze takhle uzasny pristup k detem jsem snad jeste nikde nevidela. Mala je ze skolky nadsena a ja take, protoze vim, ze mam dite v tech nejlepsich rukou, kdyz s ni nemohu byt. Vrele vsem doporucuji!

 

 

Václav napsal(a) recenzi

2017

Krásné prostředí, zajímavé a neokoukané aktivity, sympatické lektorky. Svým nápadem a přístupem v HK unikátní a je vidět, že se nespokojí se standardem. Celá naše rodina se těší na další vývoj a spolupráci. Děkujeme Sportíci

 

 

Radka napsal(a) recenzi

2017

Kouzelná školka,domaci prostředí,lektorky jsou velice milé a příjemné,svoji práci odvádí s péčí, láskou a srdcem . Po negativních zkušenostech s MŠ v HK jsme po dlouhé době našli školku pro syna,kde je nadmíru spokojený a šťastný a my jako rodiče také. Děkujeme SPORTÍCI !!! Jste nejlepší školka v okolí. Mohu všem rodičům od srdce doporučit.

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality vzdělání a péče. Dopřejte svým dětem nadstandardní péči a vzdělání se zaměřením na sport a zdravý životní styl v prostředí s angličtinou a prvky Montessori.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme obratem kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely