Menu

Náš příběh

Naším posláním je dopřát Vašemu dítěti profesionální průpravu nejen sportem, který ho baví a naplňuje.


Rádi bychom se s vámi podělili o zkušenosti a názory majitelů:

Jiří Šimoníček

"Od 4 let jsem se profesionálně věnoval hokeji, který jsem miloval už jako dítě díky atmosféře, která při hokeji panuje. Jste součástí týmu a tak i fungujete. Kamarádi z hokeje jsou kamarády v životě. Díky tomu, že se jedná o tvrdý a fyzicky i časově náročný sport, budujete u dítěte nejen fyzičku a odolnost, ale i charakter. Pěstujete v něm vůli a vytrvalost, které jsou pro úspěch v životě kriticky důležité. Hokej je dřina, stejně jako každý vrcholový sport, ale radost ze hry za to stojí. Pokud děti sportují pro radost a s vášní, nebudete mít výčitky, že jim berete dětství. Osobně si nevzpomenu na jedinou věc, kterou by mi hokej vzal. Naopak tvrdím, že mi hodně dal. Od mala jsem se naučil disciplíně, vytrvalosti, nevzdávat se a jít dál i přes prohry a bolest. To, kým dnes jsem i co umím, vděčím mimo jiné hokejové průpravě, trenérům a spoluhráčům. Rád bych dopřál tuhle možnost více dětem."

Irina Markarjanc

"Od narození jsem vyrůstala v dvojjazyčném prostředí. Bylo pro mě automatické rozumět a používat dva jazyky zároveň. Velkou výhodou bylo i přirozené vstřebávání slovní zásoby, kterou vnímáte významově, čímž si budujete ohromnou základnu představivosti. Během budování Sportíků jsem se hodně zamýšlela nad přirozeným učením dětí, což mě přivedlo k PlayWisely®. Tato metoda rozvoje mozku již od 4 měsíců věku dítěte mě chytla natolik, že jsem se rozhodla ji vtisknout do našeho konceptu. Výsledky této metody a vědecké studie vč. poznatků z NASA mluví za sebe. Tato metoda připravuje děti na život pomocí stimulace mozku a formování jejich pojetí reality. Díky PlayWisely® předáváme dětem tzv. kufřík s kompletními kriticky důležitými základy pro budoucí život. To vše za pomoci karet a fyzicky orientovaných týdenních aktivit."

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality výchovy a péče. Dopřejte svým dětem nadstandardní péči se zaměřením na sport a zdravý životní styl v dvojjazyčném prostředí.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme neprodleně kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely