Menu

Naše vize

Přinášíme zcela nový formát předškolní výchovy v České republice pro děti od 2 let věku. Věříme, že aktivní stimulace již od útlého věku vede ke kvalitnímu mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Samozřejmě ctíme individualitu každého malého hrdiny, a proto přistupujeme velmi citlivě k jeho požadavkům a přáním i v rámci naší výchovy. Díky unikátnímu a vědecky podloženému programu PlayWisely® podporujeme u dítěte správný vývoj a stimulujeme mozkovou funkci. Dítě připravíme na budoucnost pomocí vytvoření pevných emočních, intelektuálních a fyzických základů, které dítě následně využívá po zbytek života.


Rádi bychom se s Vámi podělili o zkušenosti a názory majitelů:

Jiří

"Od 4 let jsem se profesionálně věnoval hokeji. Tenhle sport jsem už jako malý miloval díky atmosféře, která zde panuje. Jste tým a tak i fungujete. Kamarádi z hokeje jsou kamarády v životě. Díky tomu, že se jedná o celkem tvrdý a fyzicky i časově náročný sport se u dítěte formuje nejen skvělá fyzička a odolnost, ale především i charakter. Na začátku je každý sport pro dítě formou hry, která pokud dítě baví a rodiče jsou neúnavní v podpoře, přeroste ve vášeň. Buduje v charakteru jedince vůli a vytrvalost, které jsou pro úspěch v životě kriticky důležité. Hokej je dřina, jako každý vrcholový sport, ale výsledek a radost ze hry za to opravdu stojí. Pokud děti sportují pro radost a s vášní, nikdy nemusíte mít výčitky, že jim berete dětství, je to totiž právě to, pro co žijí. Osobně si nevzpomenu na jedinou věc, kterou by mi hokej vzal. Naopak, dal mi velmi mnoho. Od mala jsem se naučil disciplíně, vytrvalosti, nevzdávat se a jít dál i přes prohry a bolest. Právě díky sportu jsem poznal opravdové přátelé. Za vše, co dnes v životě mám a kým jsem, vděčím hokejové průpravě, rodičům, trenérům, spoluhráčům. Rád bych dopřál tuhle možnost více dětem. Pěstovat v nich lásku ke sportu a učit je disciplíně a respektu. Ukázat jim, že hokej, potažmo sport, není jen zápas a výhra nebo prohra, ale je to především tvrdá dřina, která snáší to nejchutnější ovoce. Učí dítě péči, ať už o výstroj a tím respektu k věcem nebo samotřejmě respektu k lidem, ke spoluhráčům, buduje týmového ducha a tzv. sportovní chování. Pojďme tedy dětem ukázat, že sny mohou být skutečné. Protože budovat sny těch druhých je to nejodvážnější, co můžete udělat. Dopřejme dětem kvalitní a radostné dětství naplněné sportem a kamarády."

Irina

"Od narození jsem vyrůstala v dvojjazyčném prostředí. Bylo pro mě automatické rozumět a používat dva jazyky zároveň. Jenže jako dítě jsem tomu nepřikládala pozornost. Poté, co jsme se s rodinou přestěhovali do Čech mi přibyl další jazyk, a upřímně řečeno, jeho zvládnutí jsem opět ani nevnímala. V praxi to vypadá tak, jako byste měli v hlavě houbu, která vše dokonale vstřebá, uloží a dokáže flexibilně použít, z hlediska jazyků i včetně dokonalé imitace a osvojení přízvuku. Velkou výhodou je i přirozené vstřebávání slovní zásoby, kterou vnímáte významově bez potřeby překládat, čímž si budujete ohromnou základnu představivosti. Dnes dokáži všechny osvojené jazyky používat s citem a kombinovat natolik automaticky, že ve chvíli, kdy mozek stagnuje s výběrem vhodného slovního spojení v jednom jazyce, v mžiku slovo nahradí slovem z druhého jazyka, a to vše intuitivně a bez přemýšlení. Po studiích filologie jsem se začala více zajímat o funkci mozku a jeho učení se v raném věku, od narození do 3 let, což mě přivedlo k metodě PlayWisely®, která mě doslova nadchla a změnila kompletně mé pojetí intelektuálního a psychomotorického vývoje dítěte. Tato nevýslovně úchvatná metoda rozvoje mozku od 4 měsíců věku dítěte mě dostala natolik, že jsem se rozhodla ji vtisknout do našeho programu. Výsledky této metody, řady vědeckých studií vč. poznatků z NASA a život samotné zakladatelky metody mě naprosto ohromily a dojaly. Něco tak úžasného a průlomového jako je PlayWisely® jsem na poli vývoje a vzdělání dítěte ještě neviděla. Tato metoda připravuje děti na život pomocí stimulace mozku a formování jejich pojetí reality a dává dětem tzv. toolbox s kompletními základy, kriticky důležitými pro nástup do školy a budoucí život. Děti se formou moudrého hraní učí tvarům, obrazcům, barvám, velikostem, počtům, zvukům, písmenům abecedy vč. přípravy na plynulé čtení, a to vše za pomoci sady karet, které se ukazují za použití určitého tónu a výšky hlasu a směrové orientace, doplněné o Montessori a sportovně zaměřené týdenni aktivity. Buďte s námi součástí jedinečného. Není nic víc vzrušujícího, než dělat to, co přináší okamžité výsledky, a to PlayWisely® opravdu umí, slibuji!"

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality výchovy a péče. Dopřejte Vašim dětem nadstandardní předškolní výchovu se zaměřením na sport v dvojjazyčném prostředí.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme neprodleně kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely