Menu

Náš tým

Irina

Irina

Garantem a organizátorem celého projektu, metodičkou Sportíků a certifikovanou lektorkou PlayWisely® v angličtině je naše patronka Irina. Sportíky vede srdcem i duší a vtiskla jim podobu, jakou mají dnes. Pokud se u nás cítí Vaše dítě i Vy dobře, víte, kdo za tím stojí. Šťastné a spokojené děti i rodiče jsou její prioritou, stejně jako program PlayWisely®, pro který, za Sportíky, dýchá.

Věra

Věra

Naše chůvička Věrka pochází z malé vesničky a navíc ze 4 sourozenců. Už v mládí měla velmi blízko ke sportu, což ji zůstalo dodnes. 6 let pracovala jako sportovní trenérka a výživová poradkyně. To přenáší i na své děti, doma má Jeníčka a Mařenku, u kterých velmi dbá na kvalitní životosprávu a vede je ke sportu. Věrka závodí na kole a ráda běhá.

Jak sama říká, až ve svých 40 letech konečně přišla na to, co ji dělá šťastnou. Rozzářené dětské oči a radost, která z dětí čiší ji nabíjí. Věrka miluje i práci s pidi Sportíky a věří, že svým přístupem a zkušenostmi dokáže pomoci rodičům z nich vychovat úžasné lidi.

Věrka je garantem pohybovek a kreativních dílniček. Je to také naše vrchní čtenářka. Děti pravidelně ukládá ke spánku svým origiálním "Leť do říše snů", které děti zbožňují.

Navíc má naše Věrka v sobě jisté kouzlo, které přitahuje obzvláště ty nejmenší děti, které k ní velmi inklinují a cítí se s ní v bezpečí.

Pro nás Sportíky je Věrka ohromnou podporou a přínosem, je vždy milá, vlídná, klidná, rozvážná, ochotná vždy pomoci, a v těch nejchaotičtějších chvílích zachovává klidnou a chladnou mysl, což je u této profese zlatým grálem.

Pavla

Pavla 

Naše chůvička Pája z Hradce Králové je třetí sudičkou v pořadí. Vystihuje jí výraz profesionalita. Pája má dlouholetou zkušenost se sportovní přípravou dětí a mládeže díky florbalovému prostředí, ve kterém se profesně pohybuje. Její snahou je probudit v dětech lásku ke sportu, pohybu a vychovávat je v souladu s „fair-play“. Je zastáncem názoru, že každé dítě potřebuje dostatek prostoru a času na osvojení pro život potřebných dovedností. Usiluje o to, aby dítě samo dozrálo ke správnému poznání a současně, aby mu tohle poznání přineslo spoustu zážitků a radosti. Doma má malého Adámka (z ráje), který je jí velkou inspirací, a to nejen v pracovním životě.

Ve Sportících je garatem sportovní průpravy. Má na starost rozvoj hrubé motoriky a plánování fyzických aktivit, což ji přivedlo i ke spolupráci nad systémem PlayWisely®. Pája dnes tak zajištuje českou mutaci karetní části PlayWisely®, v rámci které přistupuje ke každému ze svých svěřenců opravdu individuálně a s notnou dávkou empatie.

My jsme za Páju rádi hlavně díky její neustále usměvavé a spolehlivé povaze, bez které by žádná práce nebyla prima..

Karolína

Karolína

Naše chůvička Kája pochází z Ústí nad Labem, kde vystudovala střední odbornou školu ve specializovaném oboru pro chůvičky. V Ústí působila jako dobrovolnice v organizaci Světluška, dětském domově nebo v dětské skupince, kde získala velmi cenné zkušenosti, ze kterých čerpá dodnes. Jak sama říká, už od mala věděla, že chce pracovat s dětmi, jelikož její tatínek pochází z osmi sourozenců a ve svém okolí tak měla spoustu dětí, za což je dnes moc ráda.

Práce s dětmi ji velmi baví a naplňuje.

Ve volném čase se věnuje svému pejskovi, cestuje po České republice a poznává nová krásná místa okolo Hradce.

Kája nás uchvátila hned od začátku svojí pohotovostí, bystrostí a profesionalitou i navzdory mladému věku. Je radost s ní spolupracovat, protože je neustále velmi profesionální, milá, vlídná, ochotná a rozvážná. Díky svému tvůrčímu duchu a skvělým nápadům se našla v sekci kreativních dílniček a předškolní přípravy.

Pro nás je Kája velkou posilou, protože je to přesně ten typ člověka, který vidí a činí, a navíc je nadmíru pracovitá a nápomocná, což je v našem oboru váženější než sůl nad zlato.

Arleta

Arleta

Děti ji neřeknou jinak než babičko. Arleta je naše jistota a opravdová kouzelná babička. Ve sféře MŠ působila přes 20 let a získala si srdce dětí i rodičů. Je přátelská, laskavá a spravedlivá. S dětmi se nejraději věnuje tvůrčí činnosti, stejně jako zpívánkám a říkankám. Díky ní u nás vládne rodinná atmosféra a pohoda, kterou vyzařuje.

 

Kdo všechno pečuje o Vašeho malého Sportíka?

 

Náš tým sestává z 6 chův pečujících o děti a zajišťujících vše potřebné k jejich přirozenému a zdravému rozvoji. Chůvy se zaměřují na péči o dítě, rozvoj grafomotoriky, jemné a hrubé motoriky, řečového potenciálu a kreativní tvorby. Součástí našeho týmu je předškolní pedagog, který má na starost předškolní přípravu a vzdělání, dále metodik programu Sportíci a certifikovaný lektor PlayWisely® pro angličtinu a češtinu, angličtí rodilí mluvčí, sportovní trenérka a hokejový trenér. Externě již několik let spolupracujeme se sportovní plaveckou školou, která pro nás zajišťuje celoroční plaveckou výuku s týmem zkušených lektorů a plavčíků. V zimě spolupracujeme s lyžařskou školou pro výuku lyžování.
Náš tým se každoročně účastní vzdělávacích aktivit, seminářů a workshopů, které jsou zaměřeny především na oblast předškolní diagnostiky a vzdělávání dětí, rozvoj jejich potenciálu, logického a kreativního myšlení a vyjadřování. Školení a semináře jsou vedeny Národním pedagogickým institutem ČR a dalšími oficiálními vzdělávacími instutucemi v oboru školství a péče o dítě. Náš personál je každoročně proškolen na základy první pomoci a BOZP v oblasti péče o dítě.

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality výchovy a péče. Dopřejte svým dětem nadstandardní péči se zaměřením na sport a zdravý životní styl v dvojjazyčném prostředí.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme neprodleně kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely