Menu

Náš tým

Irina

Irina

Garantem a tvůrcem celého projektu, metodičkou Sportíků a certifikovanou lektorkou PlayWisely® v angličtině je naše patronka Irina. Konceptu Sportíci® vtiskla podobu, kterou Vaše děti dnes a denně zažívají. Pokud se u nás cítí Vaše dítě i Vy dobře, víte, kdo za tím stojí. Její prioritou jsou spokojení rodiče a šťastné děti, které do světa odejdou s komplexní základnou dovedností a znalostí.

Věra

Věra

Karolína

Karolína

Karolína

Denisa

Denisa

Arleta

Arleta

Pavla 

Pavla

Veronika

Veronika

Hana

Milena

Milena

Kdo všechno pečuje o Vašeho malého Sportíka?

 

Náš tým sestává z 6 hlavních a 3 pomocných chův, které pečují o děti a zajišťují vše potřebné k jejich přirozenému a zdravému rozvoji. Chůvy se zaměřují na péči o dítě, rozvoj grafomotoriky, jemné a hrubé motoriky, řečového potenciálu a kreativní tvorby. Tým chův zodpovídá vedoucí pečující osobě, která má na starost personální provoz, kontrolu kvality programu a interní komunikaci s rodiči.

Součástí našeho týmu je předškolní pedagog, který má na starost předškolní přípravu, metodik programu Sportíci® a certifikovaný lektor PlayWisely® pro angličtinu a češtinu. Interně jsou součástí týmu také anglický rodilý mluvčí, sportovní trenéři a hokejový trenér. 


Externě již několik let spolupracujeme se sportovní plaveckou školou, která pro nás zajišťuje celoroční plaveckou výuku s týmem zkušených lektorů a plavčíků.
V zimě spolupracujeme s lyžařskou školou pro výuku lyžování.

Náš tým se každoročně účastní vzdělávacích aktivit, seminářů a workshopů, kterými navyšujeme své znalosti a dovednost v oboru. Školení a semináře jsou vedeny NPI a jinými oficiálními vzdělávacími institucemi v oboru školství a péče o dítě. Náš personál je každoročně také proškolen na základy první pomoci a BOZP v oblasti péče o dítě.

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality vzdělání a péče. Dopřejte svým dětem nadstandardní péči a vzdělání se zaměřením na sport a zdravý životní styl v prostředí s angličtinou a prvky Montessori.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme obratem kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely