Menu

Náš tým

Irina

Irina

Garantem a organizátorem celého projektu, metodičkou Sportíků a certifikovanou lektorkou PlayWisely® v angličtině je naše patronka Irina. Sportíky vede srdcem i duší a vtiskla jim podobu, jakou mají dnes. Pokud se u nás cítí Vaše dítě i Vy dobře, víte, kdo za tím stojí. Šťastné a spokojené děti i rodiče jsou její prioritou, stejně jako program PlayWisely®, pro který za Sportíky dýchá.

Iva

Iva

Náš pedagogický patron. Paní učitelka Iva je profíkem v oboru. S dětmi pracuje již 30 let a svoji práci stále miluje a nebojí se ji inovovat. Iva ztvárňuje tvůrčího a dramatického ducha Sportíků. A co víc, Iva je garantem předškolní přípravy a jednou z metodiček programu. Její klidná a vlídná osobnost si nás prostě získala.

Dagmar

Dagmar

Náš andělský Montessori průvodce s šestým smyslem pro dětská srdce. Dagmar je úžasná a nadmíru šikovná bytost, která svůj život oddala práci s dětmi. Se Sportíky tráví většinu svého času, pro své pohybové a umělecké nadání je patronkou sportovních aktivit doplňujících PlayWisely®, kreativních dílniček a zpívánek. Její schopnosti přesahuje snad jen nespočet jí získaných profesních kvalifikací. My si ji ceníme především pro její lásku k dětem, vyzařující klid, rozvahu a tvůrčího ducha ve všech ohledech.

Mirka

Mirka 

Diplomovaná sestra se specializací na psychiatrii je Mirka alias maminka na plný úvazek. Mirka je profík ve svém oboru. Svým vzděláním perfektně doplňuje náš tým. A protože se žádný sportovní tým neobejde bez kvalitního kustoda, tak máme jednoho také, ovšem z těch něžnějších! To, že u nás vše kolem programu klape a vše je připravené ve chvíli, kdy je to třeba, je zásluhou naší usměvavé sestřičky, na kterou je v každé situaci spoleh.

Arleta

Arleta

Děti ji neřeknou jinak než babičko. Arleta je naše jistota a opravdová kouzelná babička. Ve sféře MŠ působila přes 20 let a získala si srdce dětí i rodičů. Je přátelská, laskavá a spravedlivá. S dětmi se nejraději věnuje tvůrčí činnosti, stejně jako zpívánkám a říkankám. Díky ní u nás vládne rodinná atmosféra a pohoda, kterou vyzařuje.

 

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality výchovy a péče. Dopřejte Vašim dětem nadstandardní předškolní výchovu se zaměřením na sport v dvojjazyčném prostředí.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme neprodleně kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely