Menu

Náš tým

Irina

Irina

Garantem a organizátorem celého projektu, metodičkou Sportíků a certifikovanou lektorkou PlayWisely® v angličtině je naše patronka Irina. Sportíky vede srdcem i duší a vtiskla jim podobu, jakou mají dnes. Pokud se u nás cítí Vaše dítě i Vy dobře, víte, kdo za tím stojí. Šťastné a spokojené děti i rodiče jsou její prioritou, stejně jako program PlayWisely®, pro který, za Sportíky, dýchá.

Věra

Věra

Naše chůvička Věrka pochází z malé vesničky ze 4 sourozenců. Už v mládí měla velmi blízko ke sportu, což ji zůstalo dodnes. 6 let pracovala jako sportovní trenérka a výživová poradkyně. To přenáší i na své děti, doma má Jeníčka a Mařenku, u kterých velmi dbá na kvalitní životosprávu a vede je ke sportu. Věrka závodí na kole nebo ráda běhá.

Jak sama říká, až ve svých 40 letech konečně přišla na to, co ji dělá šťastnou. Upřímnost a záře v očích dětí a jejich radost ji nabíjí. Stejně jako své děti miluje i práci s pidi Sportíky a věří, že svým přístupem a zkušenostmi dokáže pomoci rodičům z nich vychovat úžasné lidi.

Věrka je garantem kreativních dílniček. Má na starosti vše, co se týká tvorby. Je to také naše vrchní čtenářka. Děti pravidelně ukládá ke spánku svým origiálním "Leť do říše snů", které děti zbožňují a předčítá jim pohádky.

Věrka má v sobě ukryté kouzlo, které přitahuje obzvláště ty nejmenší děti, které k ní velmi inklinují.

Pro nás Sportíky je Věrka ohromnou podporou a přínosem, je vždy vlídná, klidná, rozvážná, ochotná vždy pomoci, a v těch nejchaotičtějších chvílích zachovává klidnou a chladnou mysl, což je u této profese zlatým grálem.

Pavla

Pavla 

Naše chůvička Pája z Hradce Králové je třetí sudičkou v pořadí. Vystihuje jí výraz profesionalita. Pája má dlouholetou zkušenost se sportovní přípravou dětí a mládeže díky florbalovému prostředí, ve kterém se profesně pohybuje. Její snahou je probudit v dětech lásku ke sportu, pohybu a vychovávat je v souladu s „fair-play“. Je zastáncem názoru, že každé dítě potřebuje dostatek prostoru a času na osvojení pro život potřebných dovedností. Usiluje o to, aby dítě samo dozrálo ke správnému poznání a současně, aby mu tohle poznání přineslo spoustu zážitků a radosti. Doma má malého Adámka (z ráje), který je jí velkou inspirací, a to nejen v pracovním životě.

Ve Sportících je garatem sportovní průpravy. Má na starost rozvoj hrubé motoriky a plánování fyzických aktivit, což ji přivedlo i ke spolupráci nad systémem PlayWisely®. Pája dnes tak zajištuje českou mutaci karetní části PlayWisely®, v rámci které přistupuje ke každému ze svých svěřenců opravdu individuálně a s notnou dávkou empatie.

My jsme za Páju rádi hlavně díky její neustále usměvavé a spolehlivé povaze, bez které by žádná práce nebyla prima..

Karolína

Karolína

Naše chůvička Kája pochází z Ústí nad Labem, kde vystudovala střední odbornou školu ve specializovaném oboru pro chůvičky. V Ústí působila jako dobrovolnice v organizaci Světluška, dětském domově nebo v dětské skupince, kde získala velmi cenné zkušenosti, ze kterých čerpá dodnes. Jak sama říká, už od mala věděla, že chce pracovat s dětmi, jelikož její tatínek pochází z osmi sourozenců a ve svém okolí tak měla spoustu dětí, za což je dnes moc ráda.

Práce s dětmi ji velmi baví a naplňuje.

Ve volném čase se věnuje svému pejskovi, cestuje po České republice a poznává nová krásná místa v Hradci, jelikož tu bydlí krátce.

Kája nás uchvátila hned od začátku svojí pohotovostí, bystrostí a profesionalitou i navzdory mladému věku. Je radost s ní spolupracovat, protože je neustále velmi milá, vlídná, ochotná a rozvážná. Díky svému tvůrčímu duchu a skvělým nápadům se našla v sekci kreativních dílniček, kde doplňuje Věrku.

Pro nás je Kája velkou posilou, protože je to přesně ten typ člověka, který vidí a činí, a navíc je nadmíru pracovitá a nápomocná, což je v našem oboru váženější než sůl nad zlato.

Arleta

Arleta

Děti ji neřeknou jinak než babičko. Arleta je naše jistota a opravdová kouzelná babička. Ve sféře MŠ působila přes 20 let a získala si srdce dětí i rodičů. Je přátelská, laskavá a spravedlivá. S dětmi se nejraději věnuje tvůrčí činnosti, stejně jako zpívánkám a říkankám. Díky ní u nás vládne rodinná atmosféra a pohoda, kterou vyzařuje.

 

Kdo všechno tedy pečuje o Vašeho malého Sportíka?

 

Náš tým sestává ze 4 chův pečujících o děti a zajišťujících vše potřebné k jejich přirozenému a zdravému vývoji a rozvoji a zaměřujících se na vzdělávání, grafomotoriku, jemnou motoriku, rozvoj řeči, říkanky a kreativní tvorbu. Dále je součástí týmu metodik a certifikovaný lektor PlayWisely® v angličtině i češtině, anglický rodilý mluvčí a hokejový trenér. Externě pro nás plaveckou výuku zajišťuje sportovní plavecká škola s týmem zkušených lektorů/plavčíků.

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality výchovy a péče. Dopřejte Vašim dětem nadstandardní péči se zaměřením na sport a zdravý životní styl v dvojjazyčném prostředí.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme neprodleně kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely