Menu

Vaše hodnocení

 

Anet Ka napsal(a) recenzi

28. duben

Této školce velice fandím! Je to skvělý nápad a celý koncept školky je skvěle vymyšlený. Líbí se mi krásný a do detailu promyšlený interiér a také individuální přístup k dětem. Lektoři jsou moc sympatičtí lidé a je vidět, že svoji práci dělají s láskou.... a to je v dnešní době k nezaplacení! 

Přeji vám mnoho úspěchů ... Anet

 

 

Bája Chládek napsal(a) recenzi

25. duben

Naprosto skvělý koncept školky! Syn je nadšený a my s ním.  Pestrý program pro děti, malý kolektiv, prima chůvičky a zdravé jídlo... Můžeme jen doporučit!

 

 

Hana Havelková napsal(a) recenzi

23. únor

Krásné prostředí, úžasné lektorky/paní učitelky. Dcera navštěvuje 2 odpolední kroužky (baletní průprava a multíci) a je nadšená. Kroužky jsou v menším počtu dětí, což vytváří "rodinnou" atmosféru a umožňuje individuální přístup ke každému dítěti. Nejlepší školička, všem doporučuji, 100% spokojenost se vším!

 

 

Irena Plašilová napsal(a) recenzi

7. únor

Tahle skolicka je naprosto dokonala a musim rict, ze takhle uzasny pristup k detem jsem snad jeste nikde nevidela. Mala je ze skolky nadsena a ja take, protoze vim, ze mam dite v tech nejlepsich rukou, kdyz s ni nemohu byt. Vrele vsem doporucuji!

 

 

Václav Červenka napsal(a) recenzi

23. leden

Krásné prostředí, zajímavé a neokoukané aktivity, sympatické lektorky. Svým nápadem a přístupem v HK unikátní a je vidět, že se nespokojí se standardem. Celá naše rodina se těší na další vývoj a spolupráci. Děkujeme Sportíci

 

 

Radka Melichová napsal(a) recenzi

20. leden

Kouzelná školka,domaci prostředí,lektorky jsou velice milé a příjemné,svoji práci odvádí s péčí, láskou a srdcem . Po negativních zkušenostech s MŠ v HK jsme po dlouhé době našli školku pro syna,kde je nadmíru spokojený a šťastný a my jako rodiče také. Děkujeme SPORTÍCI !!! Jste nejlepší školka v okolí. Mohu všem rodičům od srdce doporučit.

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality výchovy a péče. Dopřejte Vašim dětem nadstandardní předškolní výchovu se zaměřením na sport v dvojjazyčném prostředí.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme neprodleně kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely