Menu

Naše vize

Přinášíme zcela nový formát předškolní výchovy v České republice pro děti od 2,5 let věku. Věříme, že úzké zaměření již od útlého věku vede k rozvoji budoucího charakteru a vlastností dítěte. Samozřejmě ctíme individualitu každého malého hrdiny, a proto přistupujeme velmi citlivě k jeho požadavkům a přáním i v rámci naší výchovy.


Rádi bychom se s Vámi nyní podělili o zkušenosti a názory majitelů.

Jiří

Od 4 let hraji profesionálně hokej. Bylo pro mě přirozené tento sport přijmout za svůj a věnovat se mu denně. Nebyl jsem nucen zvenčí, a to pro mě bylo nejdůležitější. Hokej jsem miloval pro tým, který mi byl druhou rodinou. Rodiče mě vždy vytrvale podporovali a motivovali, a to především v těžkých chvílích. Sport, který vykonávám není pouze koníčkem, je to vášeň a práce, která tvoří a naplňuje můj život. Na začátku je to vždy o vůli a vytrvalosti, jako u všeho, když chcete v životě něčeho dosáhnout. A pak jsou tu ti, kteří stojí při Vás od samého začátku. Věří ve Vás a ani na minutu ve vás nezapochybují. Hokej je dřina, ale výsledek a radost ze hry za to stojí. Nevzpomenu si na jedinou věc, kterou by mi hokej vzal. Naopak mi dal velmi mnoho. Od mala jsem se naučil disciplíně a pevné vůli. Nevzdávat se a jít dál i přes prohry a bolest. Právě díky sportu jsem poznal opravdové přátelé. Za vše, co dnes v životě mám a kým jsem, vděčím hokejové průpravě, trenérům, spoluhráčům, rodičům. A proto bych chtěl dopřát tuhle možnost více dětem. Pěstovat v nich lásku ke sportu a učit je disciplíně a respektu. Ukázat jim, že hokej není jen zápas, je to tvrdá dřina na tréninku, ale i v šatně. Péče o výstroj, respekt k tomu, co mi bylo svěřeno, učit se vážit si věcí. A tak, pojďme dětem ukázat, že sny mohou být skutečné. Protože já v ně věřím a budu stát při nich. Protože spolu jsme silnější a lepší, spolu jsme tým.

Irina

Od narození jsem vyrůstala v dvojjazyčném prostředí. Bylo pro mě automatické rozumět a používat dva jazyky zároveň. Poté, co jsme se s rodinou přestěhovali do České republiky mi přibyl i třetí nový jazyk, a upřímně řečeno, jeho zvládnutí jsem v nízkém věku ani nevnímala. V praxi to vypadá tak, jako byste měli v hlavě houbu, která vše dokonale vstřebá, uloží a dokáže flexibilně použít. Velkou výhodou je nejen to, že jsem přirozeně vstřebávala slovní zásobu, kterou vnímáte významově, a s citem dokázala jazyky používat a kombinovat, ale především to, že jsem se jako dítě automaticky naučila mluvit bez přízvuku, a tak dnes, když používám ať už ruštinu, angličtinu nebo češtinu, není poznat, který jazyk je mým rodným a který naučeným. Nejedna studie prokázala lepší psychický a mentální vývoj dětí vyrůstajících v multilingvním prostředí. Jejich mozek je schopen pracovat a myslet rychleji, flexibilněji a efektivněji. Moc bych toto přála všem dětem již od jejich prvních slůvek. Nejen, že budou plynně ovládat dva jazyky a otevřou se jim opravdu široké možnosti působností do budoucna, ale prokazatelně se zvětší a zlepší kapacita jejich mozku a paměť a budou o poznání rychlejší v reakcích a uvažování, což jim pomůže v dalším životě jak studijním tak profesním. Jazyk je bohatstvím, které nám nikdo nemůže vzít, a které nám otevírá brány možností do světa poznání.

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality výchovy a péče. Dopřejte Vašim dětem nadstandardní předškolní výchovu se zaměřením na sport v dvojjazyčném prostředí.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme neprodleně kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely