Menu

Naše služby

HOKEJ, PLAVÁNÍ, CROSSFIT

Jako první předškolní zařízení tohoto typu v České republice Vám nabízíme specifickou péči a výchovu v rámci hokejové předpřípravy. Vaše dítě připravíme na hokejovou dráhu. Nejsme zájmový kroužek, hokej bereme vážně. I proto jsou součástí výchovy přidružené sporty jako plavání a crossfit, které doplní fyzickou přípravu a jsou uzpůsobeny požadavkům hokeje. Naším posláním je dopřát Vašemu dítěti profesionální průpravu sportem, který ho baví a naplňuje. Rozvíjíme nejen fyzickou zdatnost dítěte, ale budujeme i jeho osobnost a charakter za pomoci kolektivního sportu. Součástí našeho týmu je hokejový trenér, který se díky malému počtu dětí dokáže zaměřit více na jednotlivce a jeho rozvoj v rámci hokeje.

 

PLAYWISELY®

Ve spolupráci s Moudrým hraním Východní Čechy jsme pro vás a vaše děti připravili unikátní možnost být součástí dechberoucího programu PlayWisely®. Proč právě unikátní? Jsme totiž první školička ve Východních Čechách a druhá v České republice, která zapojila metodu PlayWisely® do svého programu a děti, které nás navštěvují tak mají jedinečnou možnost být součástí metody, která rozvíjí emoční i intelektuální inteligenci, smysly a motorické schopnosti současně.

PlayWisely® je ucelený, vědecky podložený a současně zábavný způsob hraní, který využívá přirozené schopnosti učení a pohybu dítěte od narození až do předškolního věku. Naším cílem je zapnout, propojit a vyladit smyslové, řečové, učící a pohybové dovednosti důležité pro rozvoj budoucích schopností každého dítěte. Individuální přístup a vědecky podložený, renomovaný anglicko-český výukový program, který propojuje oblast neuropsychofyziky s rozvojem kognitivního a motorického centra, skvěle doplňuje koncept celé školičky a umožňuje budovat pevné základy a vnitřní sebevědomí ve všech oblastech rozvoje tak, aby v budoucnu mohly vaše děti realizovat své sny. Protože nám záleží na uceleném psychomotorickém rozvoji vašich dětí, snažíme se jim předat to nejlepší v co největší možné míře již od raného věku. Rozvíjíme soustředění, pozornost, paměť, řeč, logické myšlení, pohybové dovednosti, kreativitu, rytmus a orientaci. Využíváme didaktické montessori, PlayWisely® a sportovní pomůcky.

 

LEZECKÁ STĚNA A FLY-ZONE

K hokeji a tanci neodmyslitelně patří i gymnastická příprava. V našem případě vede hodiny gymnastiky zkušený lektor, který s dětmi procvičuje základní cviky, které pomáhají v obratnosti a celkové rozcvičce těla. Adaptovali jsme do prostředí naší herny lezeckou stěnu, kde mohou děti několikrát do týdne trénovat lezení pod odborným dohledem. A stejně tak jsme exkluzivně pro Sportíky uzavřeli dohodu s naším partnerem Fly-zone na permanentní docházku našich dětí do jejich nádherného nového adrenalinového zábavního parku v centru Hradce. Pro vás jako pro rodiče jsme tak připravili jedinečnou a pohodlnou možnost kurzů lezení a trampolínek a vám tak odpadá nutnost dítě přepravovat na další kroužky.

 

VÝUKA V ANGLIČTINĚ

Ve 21. století je naprostou samozřejmostí znalost anglického jazyka. Jsme hrdí na to, že našim nejmenším můžeme vedle sportu dopřát i humanitně zaměřenou aktivitu díky kontaktu s rodilým mluvčím, který je součástí našeho týmu. Našim posláním je rozvinout znalost angličtiny a přirozenou formou tento jazyk vštípit. Rodiče u nás získávají více než dva v jednom – děti navštěvují předškolní zařízení bez nutnosti následné docházky do dalších kroužků (hokej, plavání, crossfit, fly-zone, angličtina). Naše děti mají u nás možnost výuky angličtiny v rámci PlayWisely® metody.

 

ZDRAVÁ VÝŽIVA

Vždy když jde o dítě, na kvalitě záleží. Zvlášť když se jedná o výživu. Mezi klíčové faktory předškolní výživy patří vyvážená a pestrá strava a budování správných stravovacích návyků. Není možné dítě vychovávat ve sportovním duchu bez kvalitní vyvážené stravy, která odpovídá fyzickému rozvoji a zátěži. Jako sportovci jsme přesvědčeni, že správná a zdravá strava, doplněná o pohyb a duševní hygienu je klíčem ke zdravému a spokojenému životu. Jako rodiče tak můžete být bez obav o tom, jak se Vaše dítě stravuje. Zde neustoupíme, jelikož jsme sami zastánci zdravého životního stylu.

Pro Vaše dítě jsme připravili celodenní stravovací režim zahrnující snídani, dopolední (před-tréninkovou) svačinu, oběd, lehký snack a odpolední svačinu. Během celého dne mají děti přístup k čisté pramenité pitné vodě, kterou si u nás mohou ochutit pouze ovocem, které je taktéž společně s čerstvou zeleninou přístupné po celý den. Samozřejmostí je u nás ranní přísun vitamínů v podobě ovocného fresh juice, který děti dostávají během snídaně. Dopolední svačina bere ohled na fyzickou aktivitu dětí a představuje vyvážený příjem sacharidů a bílkovin pro odpovídající věk dítěte. Stejně tak dbáme na netolerance a alergie a k dětem přistupujeme jednotlivě i v rámci stravování. Snažíme se vyhýbat nadmíře lepku, laktózy, cukru a samozřejmě odmítáme umělá sladidla, barviva a náhražky.

 

OTEVÍRACÍ DOBA 06:30 – 19:00

Jsme tu pro Vás a Vaše děti. Zajišťujeme tzv. ‘Full-Service Day Care‘ hlídání.

Chápeme požadavky dnešní uspěchané doby a ctíme základní hodnoty rodiny, proto se snažíme vycházet vstříc rodičům tak, aby nemuseli mít další péči a nemuseli obstarávat přídavné hlídání pro své nejmenší. Vaše děti se u nás cítí jako doma, což Vám umožňuje v klidu pracovat s vědomím, že je Vaše dítě v těch nejlepších rukou, v prostředí a pěči osob, které velmi dobře zná. Naše otevírací doba 06:30 – 19:00, která zároveň supluje tzv. hlídání dětí, je pro rodiče velkou výhodou. Pro využívání docházky, resp. hlídání do 19:00, nás neváhejte kontaktovat.

 

VÍKENDOVÁ HLÍDÁNÍ

Uvědomujeme si náročnost dnešních dní a víme jak důležité je věnovat čas na relaxaci sobě samým. Pro rodiče tak jako jedni z mála přinášíme možnost víkendového hlídání s možností přespání (Pátek – Sobota / Sobota – Neděle). Dle předešlé domluvy.

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality výchovy a péče. Dopřejte Vašim dětem nadstandardní předškolní výchovu se zaměřením na sport v dvojjazyčném prostředí.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme neprodleně kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely