Menu

Náš tým

Iva

Iva

Náš pedagogický patron. Paní učitelka Iva je profíkem v oboru. S dětmi pracuje již 30 let a svoji práci stále miluje a nebojí se ji inovovat. Iva ztvárňuje tvůrčího a dramatického ducha Sportíků. A co víc, Iva je garantem předškolní přípravy a metodičkou celého programu. Její klidná a vlídná osobnost si nás prostě získala.

Irina

Irina

Garantem celého projektu, metodičkou Sportíků a lektorkou PlayWisely® v angličtině je naše patronka Irina. Sportíky vede srdcem i duší. Pokud se u nás cítíte Vy i Vaše dítě dobře, víte, kdo za tím stojí. Šťastné a spokojené děti i rodiče jsou její prioritou.

Arleta

Arleta

Děti ji neřeknou jinak než babičko Arletko. Arleta je naše jistota a opravdová babička. Ve sféře MŠ působila přes 20 let a získala si srdce dětí i rodičů. Je přátelská a laskavá. Díky ní u nás vládne rodinná atmosféra a pohoda.

 

Mirka

Mirka 

Diplomovaná sestra se specializací na psychiatrii je Mirka alias maminka na plný úvazek. Mirka je profík ve svém oboru. Svým vzděláním perfektně doplňuje náš tým a my máme mezi sebou doslova sestřičku, na kterou je v každé situaci spoleh.

Kontaktujte nás,
jsme tu pro vás

Zápis probíhá v průběhu celého roku až do naplnění kapacity, která je omezena z důvodů zachování kvality výchovy a péče. Dopřejte Vašim dětem nadstandardní předškolní výchovu se zaměřením na sport v dvojjazyčném prostředí.

Po vyplnění formuláře s žádostí Vás budeme neprodleně kontaktovat. 

Sportíci Jak to u nás vypadá?

Třída
Společenská místnost
Šatnička
Toalety
Jak to u nás vypadá - třída Jak to u nás vypadá - spolčeneská místnost Jak to u nás vypadá - šatnička Jak to u nás vypadá - toalety
Play Wisely